Polecamy
ZAKŁADKI I TABLICZKI

razem
Szybki kontakt
elabor@elabor.pl

tel. 662 14 55 65
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej po zarejestrowaniu wpłaty na konto o numerze:


W przypadku zamówień na kwotę wyższą niż 50 zł., kupujący nie ponosi kosztów przesyłki (należy wybrać opcję "odbiór osobisty"). Kupujący jest obciążany kosztami dostawy, jeśli zamówienie opiewa na kwotę niższą niż 50 zł. Opłata za przesyłkę takiego zamówienia, ponoszona przez zamawiającego, jest następująca:

Sposób dostawy

         Koszt dostawy

Czas dostawy

  Poczta Polska

                      6,00 zł

      zwykle 3-5 dni roboczych*

                            
   (zamówienie poniżej 50 zł)

*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie Poczty Polskiej.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Wpłata na konto

                        0 zł

Numer konta :
 UWAGA!

Przesyłki są realizowane w dniu złożenia zamówienia, jeśli zamówienie jest złożone do godziny 12.00. W przeciwnym wypadku przesyłka jest wysyłana następnego dnia roboczego. Sklep Elabor nie ma wpływu na konkretną datę oraz godzinę dostarczenia przesyłki. Zazwyczaj jest to 3-5 dni roboczych od daty nadania przesyłki. Na życzenie klienta potwierdzamy nadanie przesyłki listem e-mail.

Koszyk
...jest pusty

Kategorie
Informacje
Bestsellery
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.