Menu
www.elabor.pl
Strona głównaZakładkiWażne daty
Szybki kontakt
koczon@poczta.fm

tel. 662 14 55 65

  Ważne daty

  1,00 zł

  Produkt niedostępny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Zakładka zawiera najważniejsze daty w historii Polski, poczynając od chrztu państwa polskiego kończąc na obradach "okrągłego stołu" i pierwszych wolnych wyborach w powojennej Polsce w 1989 roku. 

  Okresy historyczne podzielone są na trzy części: średniowiecze, epoka nowożytna (1500 - 1905) i okres od roku 1905 do czasów współczesnych.

  Pierwszy okres rozpoczyna się od daty Chrztu Polski w 960 roku, kończy się rokiem 1479 - stworzenie przez Jana Długosza Kroniki Królestwa Polskiego).

  Pierwsza data drugiego okresu to rok 1505, w którym to Sejm przyjął ustawę "nihil novi", ostatnia natomiast to rok 1905 i strajki robotniczo - chłopskie w Polsce oraz wybuch rewolucji w Rosji.

  Trzeci okres rozpoczyna się rokiem 1914 - wybuch I wojny światowej, a kończy wspomnianym wcześniej rokiem 1989. Zakładka przydatna dla uczniów na każdym etapie edukacji, jak również dla osób, które już naukę w szkole zakończyły.


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  • TESTY CHEMIA LICEUM

   TESTY CHEMIA LICEUM

   10,00 zł

  • Flagi wybranych państw

   Flagi wybranych państw

   1,00 zł

  • Części mowy,abecadło

   Części mowy,abecadło

   1,00 zł

  • Gramatyka

   Gramatyka

   1,00 zł

  • Czasy

   Czasy

   1,00 zł

  • Rzeczownik rosyjski

   Rzeczownik rosyjski

   1,00 zł

  ...jest pusty

  Powiadomienia

  Ważne daty

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.